Спортивні костюми

Спортивний костюм Джинс. Розмір 54-56

Теплий спортивний костюм із трикотажу на флісі. костюм складається із толстовки на блискавці з капюшоном та спортивних брюк. Теплі спортивні штани з кишенями, низ на манжетах. Спортивна кофта з кишенями та принтом.Чудово доповнить цей теплий костюм наші жилети, які можна придбати..

Спортивний костюм Джинс. Розмір 54-56

У наявності Код: 1073299184

1090.00грн 981.00грн

Спортивний костюм Колібрі рожевий. Розмір 44-52

Жіночий спортивний костюм із трикотажу. Костюм з двох одиниць складається із худі та спортивних брюк на манжеті. Спортивний костюм жіночий комбінований із двох кольорів - рожевого та темно синього. Толстовка має бокові вставки, які виконують функцію входа до кишень, а також чудов..

Спортивний костюм Колібрі рожевий. Розмір 44-52

У наявності Код: 10007

1190.00грн

Спортивний костюм реглан з капюшоном рожевий

Жіночий спортивний костюм реглан великого розміру виготовлений із турецької двунитки. Комплект для пишних жінок складається із подовженої кофти та прямих брюк. Кофта реглан прямого крою з капюшоном рожевого кольору, спереді якісний принт. Рукава на манжеті декоровані нашитою..

Спортивний костюм реглан з капюшоном рожевий

У наявності Код: 10002

1290.00грн

Теплий костюм Лаке синій. Розмір 50-58

Жіночий теплий спортивний костюм великого розміру складається з куртки та спортивних брюк. Спортивні брюки мають комфортну високу посадку, еластичний пояс, дві кишені, низ виробу закінчений манжетою. Куртка виготовлена з двох тканин: тринитка на флісі та лаке стьогане на син..

Теплий костюм Лаке синій. Розмір 50-58

У наявності Код: 853132466

1350.00грн 1147.00грн

Спортивний костюм Бомбер. Розмір 44-52

Теплий спортивний костюм виготовлений із трьохнитки на флісі двох кольорів. Спортивний костюм складається зі спортивної кофти на кнопках з капюшоном та спортивних брюк на манжетах. Спортивні штани мають ідеальну високу посадку, кишені, пояс на резинці. Якісна фурнітура -  кн..

Спортивний костюм Бомбер. Розмір 44-52

У наявності Код: 1068724115

990.00грн 693.00грн

Спортивний костюм мис рожевий

Жіночий спортивний костюм реглан великого розміру виготовлений із турецької трьохнитки пеньє. Комплект для пишних жінок складається із кофти з капюшоном та спортивних брюк. Кофта реглан вільного крою з поясом, застібається на блискавку. Особливістю даної моделі є цікаве поєднання..

Спортивний костюм мис рожевий

У наявності Код: 10003

1340.00грн

Спортивний костюм три кольори Оливковий

Жіночий спортивний костюм виготовлений із натуральноъ тканини трьохнитка пенье. Комплект складається із світшота та спортивних брюк. Спортивна кофта із трьох кольорів, прямого крою з манжетом, спереді якісний принт напис. Спортивні брюки з еластичним поясом, мають комфортну ..

Спортивний костюм три кольори Оливковий

У наявності Код: 10005

1185.00грн

Спортивний костюм три кольори Синій

Жіночий спортивний костюм виготовлений із турецької двунитки. Комплект складається із світшота та спортивних брюк. Спортивна кофта із трьох кольорів, прямого крою з манжетом, спереді якісний принт напис. Спортивні брюки з еластичним поясом, мають комфортну високу посадку, з ..

Спортивний костюм три кольори Синій

У наявності Код: 10006

1155.00грн

Спортивний костюм Ангора. Розмір 50-56

Теплий спортивний костюм великого розміру виготовлений із приємного трикотажу. Кофта з рукавом реглан та капюшоном скомбінована з двох кольорів, в бокових швах кишені. Кофта прямого покрою, спинка подовжена, перед декорований стразами та штучними перлами ( може відрізнятись від ф..

Спортивний костюм Ангора. Розмір 50-56

У наявності Код: 853141540

790.00грн 632.00грн

Спортивний костюм з лампасами джинс

Жіночий спортивний костюм виготовлений із фабричного турецького трикотажу. Практичний комплект для пишних жінок складається із подовженої кофти та прямих брюк. Толстовка прямого крою з капюшоном, спинка темно синя, пред колір під джинс. Рукава з лампасами на манжеті. Брюки з елас..

Спортивний костюм з лампасами джинс

У наявності

1050.00грн

Спортивний костюм з лампасами сірий

Жіночий спортивний костюм виготовлений із фабричного турецького трикотажу. Практичний комплект для пишних жінок складається із подовженої кофти та прямих брюк. Толстовка прямого крою з капюшоном, спинка темно синя, пред сірий меланж. Рукава з лампасами на манжеті, спереду декор с..

Спортивний костюм з лампасами сірий

У наявності Код: 10001

1220.00грн

Спортивний костюм мис бежевий

Жіночий спортивний костюм реглан великого розміру виготовлений із турецької трьохнитки пеньє. Комплект для пишних жінок складається із кофти з капюшоном та спортивних брюк. Кофта реглан вільного крою з поясом, застібається на блискавку. Особливістю даної моделі є цікаве поєднання..

Спортивний костюм мис бежевий

У наявності Код: 10004

1340.00грн

Теплий костюм з перлинами синій. Розмір 50-56

Теплий спортивний костюм великого розміру виготовлений із тринитки на флісі. Костюм складається із толстовки та спортивних штанів. Кофта з капюшоном декорована штучними перлами, має дві кишені і застібається на блискавку. Спортивні брюки мають високу комфортну посадку, пояс елас..

Теплий костюм з перлинами синій. Розмір 50-56

У наявності Код: 1073338028

1090.00грн

Теплий костюм з перлинами зелений. Розмір 50-52

Жіночий зимовий спортивний костюм виготовлений із теплої тринитки на флісі. Костюм складається із толстовки та спортивних штанів. Кофта з капюшоном декорована штучними перлинами, має дві кишені і застібається на блискавку. Спортивні брюки мають високу комфортну посадку, пояс елас..

Теплий костюм з перлинами зелений. Розмір 50-52

У наявності Код: 1014741279

1090.00грн

Спортивний костюм Ангора фліс. Розмір 50-54

Теплий спортивний костюм великого розміру виготовлений із приємного трикотажу на флісі. Кофта з рукавом реглан та капюшоном скомбінована з двох кольорів, в бокових швах кишені. Кофта прямого покрою, спинка подовжена, перед декорований стразами та штучними перлами ( може відрізнят..

Спортивний костюм Ангора фліс. Розмір 50-54

У наявності Код: 1065214961

870.00грн 783.00грн

Показано з 1 по 15 із 17 (2 сторінок)

Спортивні костюми для повних

Поруч з нами досить багато жінок, які вважають себе занадто повними і побоюються, що спортивний костюм великого розміру зробить їх непривабливими. Це заважає їм всерйоз зайнятися тренуваннями, через це вони вважають себе ... Виходить замкнуте коло, яке необхідно розірвати.

Елегантні літні і зимові жіночі спортивні костюми для повних

Ми вважаємо, що, перш за все, жінкам потрібно дати такі спортивні костюми, які допоможуть їм подолати надумані комплекси. Торгова марка batalook якраз і створена для того, щоб руйнувати шкідливі стереотипи, що стосуються жіночої краси. Пропоновані нами спортивні костюми жіночі великих розмірів дозволяють назавжди забути про свої страхи і спокійно відправитися на спортивний майданчик, стадіон, в похід або на вечірню прогулянку на базі відпочинку. Теплі жіночі спортивні костюми батал і зігріють прохолодним серпневим вечором, і дозволять відчувати себе легко і вільно при виконанні будь-яких вправ або подоланні перешкод в поході. Купити спортивний костюм батал хорошої якості коштує ще і заради того, щоб зрозуміти нарешті, що вас чоловіки можуть проводжати не менше захопленими поглядами, ніж жінок, яким ви так заздрили.

Спортивні костюми великих розмірів жіночі для ... тициановских красунь

Ідеали жіночої краси постійно змінюються. Давайте згадаємо Венеру Урбінського Тиціана, кустодієвської красунь або жінок з полотен Рубенса. Де там горезвісні 90 × 60 × 90? Жінки постають перед нами, навіть не намагаючись задрапірувати горезвісні «недоліки», і ми милуємося ними, визнаємо їх красу! Вже вони-то точно поспішили б (якби в них така можливість) жіночі спортивні костюми великих розмірів купити. І носили б їх з істинно королівської грацією. Незважаючи на те, що, виріши вони купити жіночий спортивний костюм, 52 розмір був би будь-який з них точно малий. Але ж ви, наші дорогі сучасниці, набагато кращі за них. І купити спортивний костюм жіночий батал потрібно не для того, щоб щось заховати, а щоб підкреслити вашу красу. А якщо і потрібно десь трішки щось приховати, наші спортивні костюми для повних жінок прекрасно з цим справляються.

Флісові спортивні костюми великих розмірів

Для зими найкраще підійдуть костюми з смесовой ангори. Вона м'яка, практична, її дотик приємно для тіла. У такому костюмі тепло, але при цьому тіло прекрасно дихає. Якщо необхідно купити річний спортивний костюм жіночий великого розміру, кращим вибором буде, мабуть, фліс. Він ніде не валиться, на ньому не утворюються «мішки на колінах і ліктях. У такому костюмі ви будете виглядати елегантно і після декількох десятків прань.

Спортивні костюми великих розмірів оптом і в роздріб

При необхідності у нас можна купити будь-який товар в кількості від 1 одиниці. Також у нас є для підприємців, що продають жіночі спортивні костюми великих розмірів, опт і продаж за схемою Дропшиппінг.

Зворотній дзвінок