доставка

Одяг розміри 44-50

Стильні сукні та інша жіночий одяг

Засновник «високого кравецької мистецтва» (haute couture) Чарльз Фредерік Ворт порівнював створення одного жіночого вбрання з написанням поеми. І нехай за півтора століття змінилася мода, високе мистецтво модельєрів, що дозволяє відтінити, підкреслити красу жінок, затребуване буде завжди.

Повсякденні сукні та інше на кожен день

Жінки, які вважають, що модні сукні необхідні для урочистих випадків, а для роботи можна купити жіночий одяг без особливих вишукувань, обкрадають і самих себе, і оточуючих. «Жінка, як і квітка лотоса, створена для того, щоб милуватися нею». І кожен раз, вирішуючи купити сорочку жіночу або діловий костюм, дорогі жінки, не забувайте, що оточуючі і вдома, і на роботі, і в метро хочуть милуватися вами.

Жіночі штани

Законодавицею моди на штани жіночі вважають американську суфражистки і одну з основоположниць фемінізму Амелию Блумер. Правда, нинішні модниці про названих в її честь «блумерси» вже і забули майже, зате сьогодні з'явилися штани- «Аладдін». Адже в культурі багатьох народів, особливо на Сході, жіночі штани не були чимось незвичайним. Сьогодні можна купити лосини і класичні брюки, джинси і легінси, згадані вище «Аладдін» і капрі ... Головне, щоб лосини жіночі, джинси або будь-які інші штани йшли вам і підкреслювали красу вашої фігури.

Жіночі футболки, блузки та інші різні блузки

Сьогодні саме словосполучення «жіночі блузки» сприймається як тавтологія. Навряд чи хтось навіть згадає, що блузи, як і кардигани жіночі, і багато інших наряди з'явилися спочатку в чоловічому гардеробі. У чоловіків прекрасні дами «запозичили» і ті ж лосини, і жіночі толстовки, і багато іншого. Що ж робити, якщо жінкам вони йдуть більше. А зусиллями дизайнерів все колишні «чоловічі» предмети гардероба перетворилися в істинно жіночі. І вони тепер покликані відтіняти і підкреслювати красу прекрасних дам. Правда, багато запозичені наряди, наприклад, джинси або светри жіночі, мирно співіснують з чоловічими. Але, звичайно ж, різниця велика, незважаючи на моду на одяг унісекс.

Одяг для повних жінок

Дуже багато жінок, вага яких на кілька кілограмів перевищує прийнятий стандарт, відчувають з цього приводу труднопреодолімие комплекси. Правильно підібраний одяг дозволяє їм не просто миритися зі своєю комплекцією, а приймати і любити себе такими, якими вони є. Не тільки щільні зимові сукні, а й пошиті з легких тканин сукні літні можуть прекрасно підкреслити жіночну красу їх фігури.

Вибирати чи жовта сукня в горох

Дорогі жінки, просто зверніть увагу, як поводяться моделі Plus Size. Більшість з них набагато більші вас, але вони прекрасно обходяться без найменших комплексів.

Не потрібно себе ламати. Якщо ви вважаєте, що якийсь плаття вам не підійде, чи не вибирайте його. Виберіть те, в чому ви не будете відчувати себе скуто. Фахівці, що створюють одяг, пропоновану під торговою маркою batalook, вірні традиціям високого кравецької мистецтва. Вони створюють вбрання, які, дійсно підкреслюють переваги фігури, злегка маскуючи невеликі вади. Головне, щоб ви повірили їм і зрозуміли, що ви прекрасні. Для цього достатньо просто спіймати пару захоплених поглядів. А вони обов'язково будуть! І тоді ви сміливо надягнете плаття в горох, косу лінійку або Асиметрія, що дозволяють виглядати ще привабливіше.

Зворотній дзвінок